Blog Listing

SCM wznowiła produkcję

SCM wznowiła produkcję i działalność w pełnym poszanowaniu przepisów anty-Covid

SCM  wznowiła produkcję i funkcjonowanie w dniu 4.05.2020, w pełnym poszanowaniu sanitarnych protokołów bezpieczeństwa, przewidzianych w nowym Dekrecie Premiera – DPCM z wytycznymi dla „Fazy 2” przeciwko COVID-19 .

Ponowne otwarcie działów produkcyjnych musi odbywać się zgodnie ze strategicznym planem stopniowego restartu. Odbywa się to w koordynacji z dostawami dla naszego łańcucha produkcyjnego, przestrzegając skrupulatnie wszystkich przepisów dotyczących ochrony zdrowia pracowników.

Firma SCM będzie w pełni angażować się w poprawę poziomu usług świadczonych swym klientom. Dlatego też gwarantujemy, że otrzymają Państwo wszystkie działania wspierające mające na celu optymalizację procesów produkcyjnych i rozwój ich działalności.

„YOU WILL NEVER WORK ALONE” („NIGDY NIE BĘDZIESZ PRACOWAĆ W SAM”): JESTEŚMY BLISKO NAWET Z DALEKA

Współpraca z firmami partnerskimi

Pomimo ograniczeń nałożonych przez „blokadę” we Włoszech, podobnie jak na innych rynkach, firma SCM nigdy nie przestała współpracować z firmami partnerskimi, siecią sprzedaży i filiami operacyjnymi na całym świecie. W związku z tym, kontynuowała pracę, rozwijając nadal wszystkie działania zdalnego wsparcia, szkolenia i serwisu obsługi. Miedzy innymi dokonaliśmy tego dzięki ukierunkowanej strategii cyfrowej, aby, nawet z daleka, pozostać w kontakcie ze wszystkimi firmami naszego sektora.

Zespół SCM będzie nadal pracował w trybie smart, aby wspierać klientów i pracowników sprzedaży nawet “zdalnie”. Mając to na uwadze, spotkania, rozmowy konferencyjne, praktyczne pokazy i kursy on-line zostały rozszerzone dla każdego zakresu działalności. Będziemy pracować na szeroką skalę technologii oferowanych przez włoską Grupę, unikalną na poziomie międzynarodowym.

Maestro Connect

Platforma „Maestro connect” daje natychmiastowy dostęp do szerokiej gamy usług cyfrowych, aby umożliwić firmom z branży obróbki drewna wsparcie zespołu SCM. Dzięki temu optymalizuje ona wszystkie działania serwisowe i konserwacyjne. W szczególności usługa rzeczywistości rozszerzonej Smartech, która obejmuje funkcje wideo, kamerę, mikrofon i głośniki z łącznością bezprzewodową. Pozwala ona specjalistom SCM diagnozować i rozwiązywać problemy w czasie rzeczywistym, za pomocą przenośnego komputera i dedykowanego oprogramowania zarządzającego. Dwukierunkowa komunikacja z interaktywnym udostępnianiem danych pozostawia swobodę ruchów operatora.

Ponadto, dzięki platformie „e-Campus”, firma SCM dodatkowo rozszerzyła swą działalność szkoleniową. W szczególności oferujemy kursy online, samouczki wideo i seminaria internetowe o tematy najbardziej interesujących zagadnień związanych z obróbką drewna. Przede wszystkim skierowane są one do techników pracujących w filiach przedsiębiorstwa, dealerów i klientów na całym świecie.