kompresor śrubowy Kraków

Rewelacyjny kompresor śrubowy i tłokowy przeznaczony do pracy ciągłej

Sprzedajemy kompresor śrubowy i tłokowy wyprodukowany przez polską firmę Gudepol.  To trwały i solidny produkt, który jest niezbędny w małych i dużych przedsiębiorstwach. Tego typu sprzęty przeznacza się do pracy ciągłej, czyli trwającej całą dobę. Dzięki panelowi sterującemu można odpowiednio ustawić parametry tego urządzenia. Kompresory śrubowe są cichsze i bardzie wytrzymałe niż kompresory tłokowe. Dlatego też mogą one pracować bezpośrednio na hali produkcyjnej.  Zaleca się wbudowanie w urządzenie osuszacza, który eliminuje z instalacji wodę. Aby wybrać właściwy produkt tego rodzaju należy zastanowić się nad tym, jaka liczba sprzętów ma być zasilana przez kompresor. Ważna jest też kwestia związana z wybraniem dobrego zbiornika, który akumuluje sprężone powietrze. Obsługujemy zlecenia od klientów z Małopolski w tym z Krakowa oraz z woj podkarpackiego w tym z Rzeszowa.


Kompresory śrubowe i tłokowe oferujemy dla naszych klientów z Małopolski i województwa podkarpackiego

Kompresor śrubowy nazywa się również sprężarką śrubową. Sprężanie gazu, które odbywa się za jego pomocą jest możliwe dzięki zmniejszaniu się przestrzeni pomiędzy śrubami, które w danej chwili pracują od tak zwanych otworów ssawnych do tłocznych. W kompresor śrubowy mogą zaopatrzyć się między innymi nasi klienci z miasta Rzeszów. Urządzenia tego typu wykorzystuje się w instalacjach przemysłowych, w kolejnictwie czy na placach, na których trwa budowa. Maszyny są za ich pomocą zasilane sprężonym powietrzem, w wyniku czego możemy liczyć na ich efektywną pracę. Na naszej stronie znajdą Państwo kompresory śrubowe wysokiej generacji o zróżnicowanych parametrach. Ich cena jest dostosowana do jakości produktu.

Kompresor śrubowy i tłokowy w naszej ofercie – gwarancja jakości i długiego użytkowania

Każdy kompresor śrubowy, który znajdą Państwo w ofercie to gwarancja niesamowitej jakości i długiego użytkowania. Kompresor spełnia należycie swoje zadania i jest prosty w eksploatacji. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pirus.com.pl. Znajdą tutaj Państwo wszelkie urządzenia, które jesteśmy w stanie zaoferować. Działamy na rynku meblarsko-stolarskim już od dwudziestu lat. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Z przyjemnością sprostamy również i Państwa wymaganiom. W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie.

kompresor śrubowy Małopolskie