O NAS

Firma PIRUS działa na rynku od 2003 roku. Jest prowadzona przez osobę z 30 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej i stolarstwie.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem  firmy SCM Group jednego z największych na świecie producentów  maszyn do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, maszyn stolarskich, maszyn do produkcji mebli, obrabiarek do drewna. Działamy w regionie południowo-wschodnim Polski (Małopolskie i Podkarpackie)

Posiadamy własny serwis techniczny a także współpracujemy z jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce serwisów technicznych firmy logo_scmgroup.
Wspomagamy logo_scmgroupw obsłudze w zakresie dostarczania części zamiennych do wszystkich maszyn grupy SCM,

W naszej szerokiej ofercie między innymi znajdziecie Państwo: maszyny do drewna, maszyny stolarskie, obrabiarki do drewna, maszyny do obróbki drewna. W szczególności są to: obrabiarki numeryczne, centra obróbcze CNC, pilarki panelowe (formatyzerki), okleiniarki, oklejarki,  okleiniarki do krawędzi , strugarki czterostronne, szlifierki szerokotaśmowe, pilarki do drewna,  pilarki tarczowe, pilarki formatowe, grubościówki, wyrówniarki, wyrówniarko grubościówki, strugarki, strugarko grubościówki, frezarki do drewna, frezarki dolnowrzecionowe, frezarki górnowrzecionowe, wiertarki, wiertarki wielowrzecionowe, wiertarki automatyczne, szlifierki do drewna i maszyny wieloczynnościowe. Prowadzimy również maszyny uzupełniające: jak mniejsze maszyny tradycyjne SCM i minimax, prasy do drewna, kompresory marki Gudepol, brykieciarki, ściany lakiernicze,  odciągi trocin i odpylacze workowe marki Nederman.

Zajmujemy się również narzędziami specjalistycznymi do okleiniarek i pilarek panelowych oraz płynami natryskowymi marki LCM do okleiniarek.

Pomagamy w doborze maszyn do procesu technologicznego i w finansowaniu inwestycji.

Zapraszamy do współpracy. Współpracuj z najlepszymi.

 

logo_scmgroup
Skonsolidowana grupa kapitałowa SCM Group jest jedną z dwóch największych na świecie firm produkujących maszyny i urządzenia do produkcji mebli i stolarki budowlanej.

Firma posiada 10 wyspecjalizowanych zakładów zlokalizowanych w północnych Włoszech w rejonach Rimini, Mediolanu, Bolonii i Wenecji o łącznej powierzchni hal produkcyjnych 240.000 m2. Podstawowa produkcja odbywa się na 23 zautomatyzowanych liniach produkcyjnych.

mapa

W firmie zatrudnionych jest 3.450 pracowników. W tym liczna kadra inżynieryjna.

W Rimini znajduje się salon ekspozycyjny o łącznej powierzchni 3.000 m2. Ponad 60 letnia tradycja w produkcji maszyn i 350 zarejestrowanych patentów sprawia, że wyroby SCM Group posiadają najwyższy światowy poziom pod względem innowacyjności, funkcjonalności i trwałości.

Do grupy należą następujące marki produktowe: