Blog Listing

SCM NA TARGACH XYLEXPO 2022

Firma SCM wzięła udział w międzynarodowych targach XYLEXPO 2022, które odbyły się w Mediolanie w dniach 12-15.10.2022. Na stoisku o powierzchni 2000 m2 zaprezentowano nowości produktowe i najnowsze oprogramowania związane ze sterowaniem procesem produkcyjnym.

Najważniejszym elementem pokazów był Model Smart&Human Factory – wizja cyfrowej fabryki w sektorze od rzemieślnika po wielki przemysł.

W zakresie sterowania w pilarkach formatowych przedstawiony był program Thundercut do optymalizacji rozkroju. W okleiniarkach i szlifierkach szerokotaśmowych prezentowano nowy pulpit sterowniczy eye-S, który zdecydowanie ułatwia obsługę maszyny.

Na dużą uwagę zasługiwał także pokaz dalszego rozwoju oprogramowania Maestro w zakresie serowania maszyn CNC.

Z nowości maszynowych należy wymienić: okleiniarkę Olimpic K500 dla średnich przedsiębiorstw i  dwustronną okleiniarkę Stefani SBX raz ogniwo Stefani cell E dla zakładów przemysłowych.

W zakresie centr obróbczych na największą uwagę zasługiwał Accord 600.

Asortyment maszyn i urządzeń SCM był bardzo szeroki: od maszyn do pakowania, pras, maszyn do lakierowania po centra obróbcze.

Były to kolejne targi, które cieszyły się dużym zainteresowaniem klientów  i przyczyniły się do wielu sukcesów sprzedażowych.