Maszyny do drewna – Mielec

Firma PIRUS od lat zajmuje się prowadzeniem sprzedaży wysoce specjalistycznych maszyn do drewna i urządzeń produkcji SCM Group, które gwarantują najwyższy, światowy poziom techniczny. Nasz szeroki asortyment obejmujący m.in. właśnie maszyny do drewna, przeznaczony jest przede wszystkim dla branży stolarskiej i meblarskiej. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży i nieustannie staramy się aktualizować naszą wiedzę, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, które docenia coraz większa liczba naszych zadowolonych Klientów. Obsługujemy zlecenia z miasta Mielec i nie tylko.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i mogą tu Państwo znaleźć profesjonalne maszyny do drewna takie jak pilarki, wyrówniarki, grubościówki, frezarki do drewna, wiertarki wielowrzecionowe i nie tylko. Proponowane przez nas maszyny mają ponad 50-cio letnią tradycję i są gwarancją niezawodności oraz bezawaryjności, dlatego też docenia je coraz większa liczba Klientów. Jeśli chcą być Państwo jednym z nich – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na niniejszej stronie.

Maszyny do drewna – dlaczego to właśnie u nas warto je nabyć?

Nie każdy wie, że nasza firma funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2003 roku i jest prowadzona przez osobę z 30 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej oraz stolarstwie. Co więcej, jesteśmy autoryzowanym dealerem  firmy SCM Group jednego z największych na świecie producentów maszyn do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, maszyn stolarskich, maszyn do produkcji mebli, obrabiarek do drewna. Działamy w regionie południowo-wschodnim Polski (Małopolskie i Podkarpackie) i posiadamy własny serwis techniczny a także współpracujemy z jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce serwisów technicznych.

Zapraszamy do zakupów maszyn do drewna wszystkich mieszkańców Mielca

Gwarantujemy niskie ceny maszyn do drewna, profesjonalny serwis i obsługę po sprzedażową. Oferujemy również sprzęt pomocniczy jak: kompresory marki Gudepol, odpylacze workowe marki Nederman wszystkim Klientom zamieszkującym Mielec i nie tylko. Jeśli więc zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zachęcamy do zakupów, a w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu.