Maszyny do obróbki drewna – Rzeszów

Firma PIRUS od lat zajmuje się prowadzeniem sprzedaży wysoce specjalistycznych maszyn do drewna i urządzeń produkcji SCM Group, które gwarantują najwyższy, światowy poziom techniczny. Nasz region działania to przede wszystkim Rzeszów, lecz nie tylko. Nasz szeroki asortyment, w którym znajdziecie Państwo m.in. maszyny do drewna przeznaczony jest przede wszystkim dla branży stolarskiej i meblarskiej. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży meblarskiej i nieustannie staramy się aktualizować naszą wiedzę, by móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferowane przez nas rozwiązania spełniają najwyższe współczesne oczekiwania, pozwalając na fachowe działanie w zakresie obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Wśród naszych propozycji znajdują się między innymi: centra obróbcze CNC, okleiniarki, pilarki panelowe, szlifierki szerokotaśmowe, strugarki do drewna wykorzystujące najnowocześniejszą technologię sterowania numerycznego.

Maszyny do drewna dla klientów z Rzeszowa – co można znaleźć w naszej ofercie?

Warto również wiedzieć, że sprzedajemy maszyny do drewna klasyczne, takie jak: pilarki do drewna, wyrówniarki, grubościówki, frezarki do drewna, wiertarki wielowrzecionowe i nie tylko. Proponowane przez nas maszyny mają ponad 50-cio letnią tradycję i są gwarancją niezawodności oraz bezawaryjności, dlatego też docenia je coraz większa liczba Klientów zamieszkujących Rzeszów i nie tylko. Jeśli chcą być Państwo jednym z nich – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Maszyny do drewna – co mogą Państwo zyskać?

Wycinka drewna, jak również jego obróbka jest zajęciem trudnym. Zarówno kształt, jak i twardość tego surowca powodują, że ludzie od dawna poszukują sprawdzonych sposobów na ułatwienie sobie pracy, szczególnie, jeśli w grę wchodzi skala przemysłowa. Profesjonalne maszyny dedykowane m.in. Klientom zamieszkującym Rzeszów, pozwolą Państwu zwiększyć nie tylko wydajność, ale również tempo wykonywanej pracy. Jednak jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto je nabyć.

Wieloletnie doświadczenie oraz bardzo duża wiedza sprawiają, że możemy pomóc Państwu w doborze optymalnej obrabiarki do drewna. Gwarantujemy niskie ceny, profesjonalny serwis i obsługę po sprzedażową. Oferujemy również sprzęt pomocniczy jak: kompresory marki Gudepol i odpylacze workowe marki Nederman.