Maszyny do drewna w Tarnowie dla wymagających

Profesjonalne i zaawansowane technologicznie maszyny do drewna dedykowane m.in. stolarzom zamieszkującym Tarnów, sprawiły, że praca stała się nie tylko o wiele bardziej bezpieczna, ale również wydajna. Mimo wielu alternatywnych materiałów dostępnych na rynku, zapotrzebowanie na ten właśnie surowiec nie maleje, dlatego też tak wiele osób decyduje się nabyć maszyny dostępne w ofercie naszej firmy. To gwarancja Państwa zadowolenia oraz atrakcyjnej ceny, która nie nadwyręży Państwa budżetu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

W naszej ofercie mogą więc Państwo znaleźć profesjonalne maszyny do drewna takie jak pilarki, wyrówniarki, grubościówki, frezarki do drewna, wiertarki wielowrzecionowe i nie tylko. Proponowane przez nas maszyny mają ponad 50-cio letnią tradycję i są gwarancją niezawodności oraz bezawaryjności, dlatego też docenia je coraz większa liczba Klientów. Jeśli chcą być Państwo jednym z nich – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na niniejszej stronie.

Maszyny do drewna – posiadamy wieloletnie doświadczenie

Nasza firma funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2003 roku i jest prowadzona przez osobę z 30 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej oraz stolarstwie. Warto również wiedzieć, że jesteśmy autoryzowanym dealerem  firmy SCM Group jednego z największych na świecie producentów maszyn do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, maszyn stolarskich, maszyn do produkcji mebli, obrabiarek do drewna. Działamy w regionie południowo-wschodnim Polski (Małopolskie i Podkarpackie) i posiadamy własny serwis techniczny a także współpracujemy z jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce serwisów technicznych.

W naszej ofercie można więc znaleźć maszyny do drewna klasyczne, takie jak: pilarki do drewna, wyrówniarki, grubościówki, frezarki do drewna, wiertarki wielowrzecionowe i nie tylko. Proponowane przez nas maszyny mają ponad 60-cio letnią tradycję i są gwarancją niezawodności oraz bezawaryjności. Dlatego też docenia je coraz większa liczba stolarzy w Tarnowie i nie tylko. Jeśli chcą być Państwo jednym z nich – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne maszyny do drewna dla producentów mebli z Tarnowa

Wszystkim stolarzom oraz producentom mebli działającym w Tarnowie poszukującym profesjonalnych i niezawodnych maszyn do drewna, polecamy ich zakup właśnie w naszej firmie. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat ciesząc się niesłabnącym zaufaniem wśród wielu Klientów, których grono z roku na rok jest coraz większe. Chętnie odpowiemy także na wszystkie Państwa pytania.